امروز چهارشنبه ۱۵ آذر ۱۴۰۲

سلامتی کاری و انضباط مالی گمرکات استان آذربایجان‌شرقی قابل تحسین است.

مدیرکل دیوان محاسبات استان در دیدار با سرپرست حوزه نظارت گمرکات آذربایجان‌شرقی، سلامتی کاری و انضباط مالی گمرکات استان را قابل تحسین ارزیابی کرد و اظهارداشت: بررسی میدانی و سامانه ی تخلفات دیوان محاسبات گواه این مدعاست
کد خبر: ۱۱۰۱۴۰۲۲۴۸
زمان انتشار: ۱۹ مهر ۱۴۰۲ - ۲۱:۵۴ بعد از ظهر
29 بازدید

به گزارش روابط عمومی حوزه نظارت گمرکات آذربایجان‌شرقی، کردلو مدیرکل دیوان محاسبات استان در ادامه با اشاره به ماهیت تخصصی و پیچیده گمرک، آشنایی بیشتر مجموعه دیوان محاسبات با گمرکات‌ تابعه استان و فرآیندهای گمرکی را مهم و ضروری برشمرد.

نامدار سرپرست حوزه نظارت گمرکات آذربایجان شرقی نیز با اشاره به موقعیت و جایگاه مهم گمرکات استان در توسعه تجارت خارجی استان و ناحیه شمالغرب کشور اظهار داشت: بایستی از ظرفیتهای گمرکات استان در جهت تسهیل و روان سازی تجارت استفاده گردد.

وی در  ادامه افزود: برای استفاده از ظرفیت منطقه آزاد ارس و مرز نوردوز که یکی از مرزهای مهم و استراتژیک در سطح کشور محسوب‌ می گردد بایستی زیرساخت‌های لازم برای توسعه پایانه مرزی نوردوز تأمین و تجهیز گردد.

سرپرست حوزه نظارت گمرکات استان  پیشنهاد کرد در راستای پیشگیری از مسائل و مشکلات احتمالی، مسئولین حوزه مالی گمرکات استان با کارشناسان دیوان محاسبات بصورت ماهانه جلسه مشترک برگزار نمایند. نامدار در پایان از مدیرکل دیوان محاسبات استان دعوت نمود تا بصورت میدانی از گمرکات مرزی جلفا و نوردوز بازدید و از نزدیک در جریان موانع و مشکلات مرزی قرار بگیرند که مورد استقبال قرار گرفت.

نوشته شده توسط:

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *